ROTIKAYA https://www.rotikaya.com Hiburan & Gaya Hidup Terkini Thu, 22 Feb 2018 01:50:15 +0000 en-US hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.4 Jual Semua Baju Seksi, Shima Kini Bertudung Litup https://www.rotikaya.com/jual-semua-baju-seksi-shima-kini-bertudung-litup/ https://www.rotikaya.com/jual-semua-baju-seksi-shima-kini-bertudung-litup/#respond Thu, 22 Feb 2018 01:50:15 +0000 https://www.rotikaya.com/?p=97216 Mesti ramai yang masih ingat lagi dengan penyanyi era 90-an, Shima yang pernah popular dengan lagu Teringin. Sering tampil dengan rambut pendek,...

The post Jual Semua Baju Seksi, Shima Kini Bertudung Litup appeared first on ROTIKAYA.

]]>
https://www.rotikaya.com/jual-semua-baju-seksi-shima-kini-bertudung-litup/feed/ 0
“Makan Ikan RM500, Perlu Ke Bagi Tahu Satu Dunia?” https://www.rotikaya.com/makan-ikan-rm500-perlu-ke-bagi-tahu-satu-dunia/ https://www.rotikaya.com/makan-ikan-rm500-perlu-ke-bagi-tahu-satu-dunia/#respond Wed, 21 Feb 2018 13:12:47 +0000 https://www.rotikaya.com/?p=97209 Belum reda lagi cemuhan netizen tentang filem lakonannya, sekali lagi nama usahawan kosmetik terkenal, Datuk Seri Aliff Syukri menjadi bualan di media...

The post “Makan Ikan RM500, Perlu Ke Bagi Tahu Satu Dunia?” appeared first on ROTIKAYA.

]]>
https://www.rotikaya.com/makan-ikan-rm500-perlu-ke-bagi-tahu-satu-dunia/feed/ 0
5 Sebab Wanita Keras Kepala Calon Isteri Terbaik https://www.rotikaya.com/5-sebab-wanita-keras-kepala-calon-isteri-terbaik/ https://www.rotikaya.com/5-sebab-wanita-keras-kepala-calon-isteri-terbaik/#comments Wed, 21 Feb 2018 07:54:58 +0000 https://www.rotikaya.com/?p=97207 Lihat saja pasangan sensasi Fattah Amin dan Fazura. Umum mengetahui, Fazura seorang wanita yang sangat degil. Tetapi apa yang ada pada Fazura...

The post 5 Sebab Wanita Keras Kepala Calon Isteri Terbaik appeared first on ROTIKAYA.

]]>
https://www.rotikaya.com/5-sebab-wanita-keras-kepala-calon-isteri-terbaik/feed/ 5
Rakan Artis Mahu Saman Farid Kamil https://www.rotikaya.com/rakan-artis-mahu-saman-farid-kamil/ https://www.rotikaya.com/rakan-artis-mahu-saman-farid-kamil/#comments Wed, 21 Feb 2018 05:16:31 +0000 https://www.rotikaya.com/?p=97205 Dua rakan artis yang didakwa menganiaya Datuk Farid Kamil mahu mengambil tindakan undang-undang terhadap pelakon itu bagi tujuan membersihkan nama. Muhammad Akmal...

The post Rakan Artis Mahu Saman Farid Kamil appeared first on ROTIKAYA.

]]>
https://www.rotikaya.com/rakan-artis-mahu-saman-farid-kamil/feed/ 4
Ditawarkan Berlakon, Netizen Pesan Jangan Buat Hal https://www.rotikaya.com/ditawarkan-berlakon-netizen-pesan-jangan-buat-hal/ https://www.rotikaya.com/ditawarkan-berlakon-netizen-pesan-jangan-buat-hal/#comments Wed, 21 Feb 2018 03:00:21 +0000 https://www.rotikaya.com/?p=97200 Tahun lalu nama pelakon Fathia Latif sering saja terpalit dengan kontroversi lebih-lebih lagi selepas video menari seksi di aplikasi Bigo tersebar. Berikutan...

The post Ditawarkan Berlakon, Netizen Pesan Jangan Buat Hal appeared first on ROTIKAYA.

]]>
https://www.rotikaya.com/ditawarkan-berlakon-netizen-pesan-jangan-buat-hal/feed/ 5
“Tak Pernah Menyesal Mengenalimu, Sayang” https://www.rotikaya.com/tak-pernah-menyesal-mengenalimu-sayang/ https://www.rotikaya.com/tak-pernah-menyesal-mengenalimu-sayang/#comments Tue, 20 Feb 2018 15:26:54 +0000 https://www.rotikaya.com/?p=97197 Sebak hati membaca nukilan Sufian Suhaimi pada gambar pertunangan yang diambil empat bulan lalu, yang diubah kata-katanya menjadi ucapan selamat tinggal buat...

The post “Tak Pernah Menyesal Mengenalimu, Sayang” appeared first on ROTIKAYA.

]]>
https://www.rotikaya.com/tak-pernah-menyesal-mengenalimu-sayang/feed/ 9
“Fattah Amin Seorang Suami Yang Manja” https://www.rotikaya.com/fattah-amin-seorang-suami-yang-manja/ https://www.rotikaya.com/fattah-amin-seorang-suami-yang-manja/#comments Tue, 20 Feb 2018 15:02:19 +0000 https://www.rotikaya.com/?p=97189 Kata orang bercinta lepas kahwin lebih indah rasanya, begitulah dengan, Fattah Amin dan Fazura. Masih mood berbulan madu, Fazura memberitahu suaminya manja...

The post “Fattah Amin Seorang Suami Yang Manja” appeared first on ROTIKAYA.

]]>
https://www.rotikaya.com/fattah-amin-seorang-suami-yang-manja/feed/ 7
Janna Nick Minta Peminat Doa Keselamatan Di Taiwan https://www.rotikaya.com/janna-nick-minta-peminat-doa-keselamatan-di-taiwan/ https://www.rotikaya.com/janna-nick-minta-peminat-doa-keselamatan-di-taiwan/#comments Tue, 20 Feb 2018 14:28:37 +0000 https://www.rotikaya.com/?p=97181 Berada di Taiwan atas urusan kerja, Janna Nick cemas apabila negara itu dilanda gempa bumi Selasa lalu. Jelasnya ketika kejadian berlaku beliau...

The post Janna Nick Minta Peminat Doa Keselamatan Di Taiwan appeared first on ROTIKAYA.

]]>
https://www.rotikaya.com/janna-nick-minta-peminat-doa-keselamatan-di-taiwan/feed/ 1
Rafidah 3R Nafi Kahwin Pasangan Sejenis https://www.rotikaya.com/rafidah-3r-nafi-kahwin-pasangan-sejenis/ https://www.rotikaya.com/rafidah-3r-nafi-kahwin-pasangan-sejenis/#comments Tue, 20 Feb 2018 13:29:01 +0000 https://www.rotikaya.com/?p=97177 Beberapa hari ini kecoh di media sosial tentang bekas pengacara program 3R yang dikatakan sudah berkahwin dengan kekasih sejenis di Australia. Berita...

The post Rafidah 3R Nafi Kahwin Pasangan Sejenis appeared first on ROTIKAYA.

]]>
https://www.rotikaya.com/rafidah-3r-nafi-kahwin-pasangan-sejenis/feed/ 13
Minum Air Sejam Lepas Makan Rahsia Che Ta Langsing https://www.rotikaya.com/minum-air-sejam-lepas-makan-rahsia-che-ta-langsing/ https://www.rotikaya.com/minum-air-sejam-lepas-makan-rahsia-che-ta-langsing/#comments Tue, 20 Feb 2018 11:07:22 +0000 https://www.rotikaya.com/?p=97171 Sebut je nama Che Ta kecantikan yang dimiliki olehnya tidak dapat ditandingi orang muda. Boleh dikatakan Che Ta ni masih nampak macam...

The post Minum Air Sejam Lepas Makan Rahsia Che Ta Langsing appeared first on ROTIKAYA.

]]>
https://www.rotikaya.com/minum-air-sejam-lepas-makan-rahsia-che-ta-langsing/feed/ 2